Autosklo

Výmenu čelmných skiel ponúkame bezplatne klientom pri poistných udalostiach z povinného zmluvného poistenia a havarijného poistenia. Náš autoservis je zmluvným partnerom dodávateľa autoskiel. Zmluvy, ktoré máme uzavreté s poisťovňami nám dovoľujú zaisťovať, aby sa vymenili čelné sklá vyššie uvedeným spôsobom. Našim klientom ponúkame taktiež opravu čelných skiel, avšak to je obmedzené zákonom stanovenými podmienkami.

Elektroservis

Vo všetkých autách sa nachádza veľké množstvo elektronických systémov, ktoré sa klasickým mechanickým spôsobom opraviť nedajú. Preto náš autoservis ponúka aj služby elektroservisu. Používame najnovšie diagnostické prístroje, pomocou ktorých je možné komunikovať s elektronickými systémami vozidla. Ponúkame Vám možnosť testu motora, diagnostiky elektrosystémov ale aj predaj a montáž autoalarmov či autorádií. Sme schopní zabezpečiť aj opravenie štartéra a alternátora, ako aj kontrolu či výmenu autobatérií. 

 

Iné služby

Našim klientom ponúkame aj iné služby. Ručnú autoumyváreň, tepovanie celého interiéru vozidla, leštenie autolaku, ošetrenie podvozku proti korózii atď...